FUJI ROCK FESTIVAL 18 27-Fri 28-Sat 29-Sun

TIME

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00

PYRAMID GARDEN

ハンバート ハンバート
10:30

DJ/濱田 大介
12:00

DJ/ZAMIANG
18:00

RIKI HIDAKA
22:30

RAY BARBEE
24:15

ヨガワークショップ/BASEWORKS
9:00

PALACE

THE FISHBONE SOUND CLASH!!! DR MADD VIBE MEETS PHD FISH
22:30

NATHANIEL RATELIFF & THE NIGHT SWEATS
23:45

ASTRO BLACK
24:30

THE TESKEY BROTHERS
25:30

KAZ SUDO a.k.a 須藤カズヒロ
26:15

ESNE BELTZA
27:15

CARIBBEAN DANDY
28:00

ROOKIE

前夜祭から参加の人!

キャンプで参加の人!

突然少年
23:00

東郷清丸
24:00

paionia
25:00

底なしのバケツのようにざらざら
26:00

東京塩麹
27:00

GANBAN SQUARE

DAITO MANABE
23:30

曽我部恵一
25:10

SUGIURUMN
26:30

BLUE GALAXY

SIM CASS
15:00

NAOKI IENAGA
15:30

CUMBIA KID
16:00

ChontaDJ
16:30

DJ GONCHAN and friends
17:00

JIM WEST
18:00

サラーム海上
19:30

JIM WEST
21:00

サラーム海上
22:30

JIM WEST
24:00

苗場食堂

outside yoshino
18:30

苗場音楽突撃隊
19:00

ZOMBIE-CHANG
20:20

Wool&The Pants
21:30

INTERACTIVO
22:40

HOTHOUSE FLOWERS
23:50

ほぼ股下90cm
24:50

RED

neco眠る
11:30

ミツメ
12:40

LET'S EAT GRANDMA
14:00

ストレイテナー
15:50

TUNE-YARDS
17:50

MAC DEMARCO
20:00

HVOB
23:00

Ichiro Yamaguchi
24:00

JON HOPKINS
25:15

PEGGY GOU
26:15

TAKKYU ISHINO
27:30

GREEN

MONGOL800
11:00

GLIM SPANKY
12:50

ROUTE 17 Rock'n'Roll ORCHESTRA
14:50

YEARS & YEARS
16:50

サカナクション
18:50

N.E.R.D
21:00

WHITE

go!go!vanillas
11:40

My Hair is Bad
13:10

PARQUET COURTS
14:50

ALBERT HAMMOND JR
16:30

エレファントカシマシ
18:20

ODESZA
20:20

POST MALONE
22:30

AVALON

Upendra and friends plus Mr. Sunil and Tilasmi
12:20

津田大介・星田英利
14:00

片平里菜
14:30

Mr.MOMIJI BAND
15:45

FU-CHING-GIDO
17:30

RABIRABI+沼澤尚+内田直之
19:10

gnkosaiBAND
21:10

木道亭

RANCHO APARTE
12:50

mei ehara
14:30

Nick Moon
16:20

HEAVEN

jizue
12:00

Ovall
13:40

GOMA & The Jungle Rhythm Section
15:20

THE TESKEY BROTHERS
17:10

MARC RIBOT'S CERAMIC DOG
19:00

ハナレグミ
21:10

UNFAIRGROUND TENT

PYRATRIX CIRCUS
17:30

JAGZ KOONER
18:30

Sapphire Slows
20:00

RORY PHILLIPS
21:30

D.A.N.
23:00

KEN ISHII
24:30

UNFAIRGROUND BAR

UNFAIR DJ's
17:30

JOEY JACKSON
18:30

HAVANA DUB
20:00

JACK BERRY
21:30

MUSHY
23:00

GOTH TRAD
24:30

Cafe' de Paris

佐藤タイジ&華純連
13:00

高田漣
14:30

RANCHO APARTE
16:00

BIG WILLIE'S BURLESQUE
17:30

DAY DREAMING

MASAYASU
10:00

ASANO TADANOBU
12:00

The SAMOS
13:30

FUNKY GONG
14:30